یخچال دو قلو جی پلاس

این یخچال، یک مجموعه دو عددی شامل یک یخچال و یک فریزر است. این مدل از یخچال‌های جی پلاس، نسبت به یخچال‌های بالا پایین، حجم بیشتری از مواد غذایی را نگهداری می‌کنند. به همین دلیل نیز گزینه مناسب‌تری برای خانواده‌های پرجمعیت، به حساب می‌آیند. قابلیت‌ هایی که در یخچال‌های دو قلوی جی پلاس به کار رفته‌اند، مزایای زیادی برای مصرف کنندگان در بر دارند.

برای مثال، انواع یخچال و فریزر دو قلوی جی پلاس، از فناوری نوفراست یا بدون برفک برخوردار هستند؛ از این رو، درون محفظه یخچال و فریزر، تا مدت‌ها هیچ گونه برفکی ایجاد نخواهد شد! همچنین عمده مدل‌های یخچال دو قلو جی پلاس، دارای کمپرسور اینورتر هوشمند هستند. بنابراین مصرف برق در این مدل‌ها به طور قابل توجهی کاهش یافته است؛ ضمن این که ماندگاری مواد غذایی نیز افزایش خواهد یافت.

یخچال دو قلو جی پلاس چه ویژگی‌هایی دارد؟

انواع یخچال دو قلو جی پلاس، در مدل‌ها و طرح‌های مختلفی به بازار عرضه می‌گردند؛ تنوع رنگی هر یک از مدل‌ها نیز، به گونه‌ای است که تقریبا سلیقه همه مصرف کنندگان را شامل می‌شود! از این رو، در هر آشپزخانه با هر طراحی و چینشی، می‌توانید از این مدل یخچال‌های جی پلاس بهره ببرید.

ویژگی های یخچال فریزر دو قلو جی پلاس
موتور اینورتر، گردش هوای چندگانه، قابلیت NoFrost تنها بخشی از ویژگی های خاص یخچال فریزر دو قلو جی پلاس میباشد

از مهم‌ترین ویژگی‌های یخچال دو قلوی جی پلاس می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • موتور اینورتر هوشمند
 • گردش هوای چندگانه
 • فناوری نوفراست
 • بدنه مقاوم و عایق
 • کم سر و صدا بودن
 • تکنولوژی انجماد سریع
 • فناوری سرمایش سریع
 • کنترل دمای هوشمند
 • آبریز دستی

هر یک از مدل‌های یخچال دو قلو جی پلاس، یک یا چند مورد از ویژگی‌های بالا را دارند؛ البته برخی قابلیت‌ها از جمله بدنه مقاوم و فناوری نوفراست، در بین همه مدل‌ها مشترک هستند. فناوری گردش هوای چندگانه، برای ثابت نگه داشتن دمای داخل یخچال و فریزر مفید است؛ بنابراین یخچال‌هایی که از این فناوری برخوردار هستند، کیفیت مواد غذایی را بهتر حفظ خواهند کرد.

مدل‌های یخچال جی پلاس دو قلو، که از مزایایی مانند موتور اینورتر و کنترل دمای هوشمند برخوردارند، مصرف انرژی پایینی خواهند داشت؛ این مساله باعث شده تا رتبه مصرف انرژی در اکثر محصولات این برند، از مرتبه ++A باشد. بنابراین هزینه‌های انرژی مصرف‌کننده به طور قابل توجهی کاهش می‌یابد.

یخچال دو قلو جی پلاس برای چه کسانی مناسب است؟

یخچال دو قلو جی پلاس، از یک یخچال و یک فریزر مجزا تشکیل شده است. ظرفیت هر یک از آن‌ها، بالای 300 لیتر است. بنابراین حجم زیادی از مواد غذایی را می‌توان در این مدل‌ها نگهداری نمود. معمولا خانواده‌های پرجمعیت (4 نفر به بالا) از مدل‌های دو قلوی جی پلاس استفاده می‌کنند. بنابراین اگر مواد غذایی مورد نیاز شما حجمی برابر با یخچال دو قلو جی پلاس دارد، خرید این محصول برایتان باصرفه خواهد بود.

یخچال جی پلاس مناسب فضاهای بزرگ
اگر آشپزخانه بزرگی دارید، یخچال دوقلو Gplus مناسب منزل شماست!

نکته دیگر این که، ابعاد یخچال فریزر دو قلو جی پلاس نسبت به یخچال‌های بالا فریزر یا پایین فریزر بزرگتر است. در نتیجه فضای بیشتری را در آشپزخانه شما اشغال خواهند کرد! به این ترتیب، اگر آشپزخانه بزرگی دارید، قطعا مدل‌های یخچال دو قلوی جی پلاس جلوه زیبایی به آشپزخانه شما خواهند داد.

مدل‌های یخچال دو قلو جی پلاس کدامند؟

در حال حاضر، برند جی پلاس انواع مدل‌های یخچال دو قلو جی پلاس را به بازار عرضه کرده است؛ هر فرد با هر سلیقه‌ای می‌تواند رنگ، طرح و مدل این یخچال‌ها را انتخاب نماید. برخی از مدل‌های دو قلوی جی پلاس، شامل موارد زیر هستند:

مدل های مختلف یخچال Gplus

 • یخچال دو قلو مدل K214LS
 • یخچال دو قلو مدل M2515LS-FS
 • یخچال دو قلو مدل M2515LW-FW

هر یک از این مدل‌ها، در رنگ‌های متنوعی تولید می‌شوند. عمده مدل‌های جی پلاس دارای رنگ‌های سیلور یا نقره‌ای، تیتانیوم و سفید هستند. رنگ هر مدل به کمک نمادهای W، T و S در نام مدل نمایش داده می‌شود. جذابیت رنگ‌های یخچال دو قلوی جی پلاس، به گونه‌ای است که با هر سلیقه‌ای جور می‌شود! ضمن این که طراحی آشپزخانه شما با هر رنگی انجام گیرد، یکی از مدل‌های یخچال جی پلاس با آن هماهنگ خواهد شد.

قیمت یخچال دو قلو جی پلاس چقدر است؟

یخچال فریزر‌های دو قلوی Gplus، قیمت‌های متنوعی دارند، و بین 30 الی 40 میلیون تومان متغیر میباشد. قیمت این نوع محصولات به قابلیت‌ها و مزایای آن‌ها بستگی دارد. برای مثال، یخچال‌هایی که از فناوری کمپرسور اینورتر هوشمند برخوردار هستند، گران‌تر خواهند بود. رنگ یخچال نیز می‌تواند بر قیمت آن تاثیر داشته باشد.

قیمت یخچال دوقلو Gplus

نکته‌ای که باید به آن توجه کنید این است که، قیمت یخچال دو قلو Gplus، از مدل‌های خارجی مشابه آن ارزان‌تر است! بنابراین برای افرادی که بودجه کافی جهت خرید برندهای خارجی ندارند، خرید یخچال و فریزر دو قلوی G Plus باصرفه خواهد بود.

قیمت مدل‌های یخچال جی پلاس، تقریبا به صورت روزانه تعیین می‌گردد؛ زیرا به دلیل خارجی بودن قطعات این یخچال‌ها، نوسانات قیمت ارز تا حدودی بر آن‌ها تاثیرگذار خواهد بود! بنابراین اگر می‌خواهید از قیمت روز یخچال جی پلاس مطلع شوید، میتونین با کارشناسان ما تماس بگیرید؛ این نکته رو هم مدنظر داشته باشید که فروشگاه GplusIran ارزان ترین ارائه دهنده محصولات جی پلاس در ایران میباشد.

آیا یخچال دو قلو Gplus گارانتی دارد؟

یکی از امتیازهای یخچال و فریزرهای دو قلو جی پلاس، گارانتی شرکت معتبر گلدیران است. این شرکت از زمان راه اندازی خط تولید لوازم خانگی جی پلاس، همواره بر کار این برند نظارت داشته است. بر همین اساس نیز برای تضمین کیفیت انواع یخچال‌های جی پلاس، ضمانت این محصولات را به عهده گرفته است. تمامی یخچال‌های دو قلوی جی پلاس دارای ضمانت نامه 5 ساله کمپرسور هستند! همچنین برخی از مدل‌های این برند، به مدت 18 ماه از گارانتی قطعات گلدیران بهره‌مند خواهند بود.

معایب یخچال فریزر دو قلو Gplus

هر نوع لوازم خانگی، صرف نظر از خارجی یا ایرانی بودن، نقص‌ها و مزایایی دارد. ناگفته نماند که حتی گاهی یک مزیت از نظر برخی افراد، می‌تواند نقص به حساب آید. برای مثال، حجم بالای یخچال‌های دو قلو برای خانواده‌های کم جمعیت، زیاد است. بنابراین این افراد، حتی اگر به طراحی این یخچال‌ها علاقه داشته باشند، از خرید آن امتناع می‌کنند.

قیمت یخچال‌های دو قلوی جی پلاس نسبت به برندهای ایرانی دیگر، کمی بیشتر است. این موضوع، از قابلیت‌های متعدد و مفید مدل‌های این برند ناشی می‌شود. در واقع، کیفیت محصولات جی پلاس از لوازم خانگی ال جی الگوبرداری می‌گردد. بنابراین طبیعی است که بنا بر کیفیت و تنوع، قیمت بیشتری نیز داشته باشند.

یکی دیگر از معایبی که می‌توان برای محصولات جی پلاس بیان کرد، کم بودن تعداد نمایندگی‌های جی پلاس است. در این حالت، برای خرید یخچال دو قلو جی پلاس بدون واسطه، می‌توانید از فروشگاه‌های آنلاین معتبر کمک بگیرید. فروشگاه جی پلاس ایران از نمایندگی‌های آنلاین معتبر این برند به حساب می‌آید.