ماشین لباسشویی جی پلاس

بسیاری از افرادی که قصد تهیه ماشین لباسشویی رو دارن، با تمامی برندهای موجود آشنا نیستند یا اطلاعات کمی درباره اونها دارند! امروز قصد معرفی یک برند ایرانی رو به شما داریم که از لحاظ کیفیت، کاملا هم رده نمونه های خارجی هستش. ماشین لباسشویی جی پلاس، در ظرفیت‌های مختلف تولید و در بازار عرضه شده است!

این ماشین لباسشویی به دلیل کیفیت بالای خود، مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است؛ ماشین لباسشویی جی پلاس با متدهای روز دنیا تولید شده و امکانات بسیار متنوعی برای شستشوی لباس دارند!

اگر می‌خواهید اطلاعات بیشتری درباره آن را به دست آورید با فروشگاه Gplusiran همراه باشید.

مشاوره رایگان خرید محصولات جی پلاس

آشنایی با ماشین لباسشویی جی پلاس

ماشین لباسشویی Gplus با موتورهای بسیار قوی و فناوری جدید تولید شده است؛ این نوع ماشین لباسشویی با برنامه‌های شستشوی پیشرفته مورد توجه بسیاری از خریداران قرار گرفته است.

طراحی زیبای آن باعث شده تا بتواند فضای بسیار زیبایی را در منزل شما به وجود آورد. این ماشین لباسشویی نسبت به کیفیتی که دارد با قیمت مناسب به فروش می‌رسد. ماشین لباسشویی جی پلاس یک تولید داخلی بوده که شرکت گلدیران دست به تولید آن زده است؛ این شرکت موفقیت‌های بسیار زیادی در تولید محصولات با کیفیت به دست آورده است.

ویژگی های لباسشویی Gplus

ماشین لباس شویی برند جی پلاس دارای ویژگی‌های بسیار جذابی است:

 • این محصول به برنامه شستشوی کودک مجهز بوده.
 • از قابلیت شستشوی سریع نیز برخوردار است.
 • در این وسیله سیستم ارور یاب وجود دارد که در صورت ایجاد هر نوع مشکل بتواند شما را مطلع سازد!
 • برخورداری از بخارشو
 • برخورداری از رتبه‌های مصرف انرژی فوق العاده کم از دیگر ویژگی‌های این نوع ماشین لباسشویی هستند.
 • از ویژگی‌های دیگر می‌توان به مجهز بودن این ماشین به سیستم تشخیص وزن لباس و دارا بودن صفحه نمایش لمسی اشاره ‌نمود.
 • قابلیت نایت مود و جرم گیری خودکار از دیگر ویژگی‌های ماشین لباسشویی هستند.
 • شما در حین شستشو می‌توانید لباس‌های بیشتری را به آن اضافه نمایید.
 • این ماشین لباسشویی دارای برنامه لک بر اختصاصی بوده و می‌تواند لکه های بسیار سخت را از بین ببرد.
 • در تولید آن از موتورهای اینورتر بسیار قوی استفاده شده است.
 • فناوری ضدباکتری در ماشین لباسشویی Gplus باعث می شود تا شما بتوانید لباس‌های نوزاد خود را به راحتی با آن شستشو نمایید.
 • یکی از ویژگی‌های مهم ماشین لباسشویی جی پلاس دارا بودن گارانتی است.

مزایای ماشین لباس شویی برند جی پلاس

لباسشویی جی پلاس دارای مزایای بسیار زیادی است؛ یکی از مزایای مهم آن استفاده از یک موتور بسیار قوی در تولید آن است که مقاومت بالایی دارد. موتورهای اینورتر باعث می‌شوند که ماشین لباسشویی در حین کار لرزش بسیار پایینی داشته باشند.

از مزایای دیگر آن می‌توان به طراحی و ظاهر زیبا و وجود برنامه‌های بسیار متنوع برای شستشوی اشاره‌ نمود. شما می‌توانید با توجه به نوع لباس خود از برنامه‌های مختلف ماشین لباسشویی استفاده نمایید.

یکی از مزایای مهم آن استفاده کردن از گزینه فست برای شستشوی سریع است؛ قابلیت بهره‌مند شدن شما از پشتیبانی و خدمات پس از فروش ماشین لباسشویی از مزایای مهم آن محسوب می‌شود.

معایب ماشین لباس شویی جی پلاس

ماشین لباس شویی Gplus اگرچه مزایای بسیار زیادی دارد اما معایبی هم دارد؛ البته که معایب آن بسیار کم بوده و قابل چشم پوشی هستند! از معایب آن می‌توان به:

 1. کم بودن تنوع رنگی آن اشاره داشت.
 2. امکان بروز نشتی و نیاز به سرویس سالیانه از معایب این نوع ماشین لباسشویی محسوب می‌شوند.

قیمت ماشین های لباسشویی GPlus

قیمت ماشین لباسشویی جی پلاس وابسته به عوامل مختلفی است؛ از آنجایی که این ماشین لباسشویی با ظرفیت‌های مختلف تولید می‌شود قیمت‌های متفاوتی دارد و میتواند از 18.000.000 تومان یا 30.000.000 تومان باشد.

قیمت خرید ماشین لباسشویی جی پلاس با ظرفیت آن رابطه مستقیم دارد؛ هرچه ظرفیت ماشین لباسشویی بیشتر باشد، قیمت بالاتری پیدا خواهد داشت. از طرف دیگر این ماشین لباسشویی هر چه امکانات بیشتری داشته باشد باید هزینه بیشتری برای خرید آن پرداخته شود.

اگر بتوانید ماشین لباسشویی Gplus را به صورت مستقیم خریداری نمایید، قیمتی به صرفه پیدا خواهد کرد! وجود واسطه باعث افزایش قیمت فروش این محصول خواهد شد. مجموعه جی پلاس ایران، تنوع بسیار زیادی در فروش ماشین لباسشویی جی پلاس قرار داده است؛ شما می‌توانید با توجه به نیاز خود یکی از انواع این محصول را باهزینه مناسب بخرید.

خرید ماشین های لباس شویی برند جی پلاس

خرید لباسشویی Gplus کار دشواری شده است! این روزها محصولات مشابه و تقلبی در بازار به فراوانی یافت می‌شوند؛ برای اینکه بتوانید این ماشین لباسشویی را به صورت اورجینال خریداری نمایید، باید در یک مجموعه معتبر را برای خود انتخاب نمایید.

خرید لباسشویی جی پلاس از مجموعه ما به صورت اورجینال و با ضمانت انجام می‌شود! پس از خرید این محصول می‌توانید از گارانتی و خدمات پس از فروش آن بهره‌مند شوید؛ لباسشویی جی پلاس با ظرفیت‌های مختلف و قیمت‌های گوناگون در قسمت فروش محصولات ما قابل مشاهده هستند.

شما می‌توانید با مراجعه به این قسمت از جزئیات بیشتر این ماشین لباسشویی آگاه شوید. همچنین این خرید به صورت آنلاین نیز انجام پذیر است! خرید غیر‌حضوری به شما این امکان را می‌دهد تا بتوانند در وقت و هزینه خود صرفه‌جویی کرده و به راحتی نیاز خود را برطرف سازید. با توجه به تعداد خانواده خود می‌توانید ظرفیت مشخصی را در خرید خود انتخاب نمایید. اگر نیاز به امکانات بیشتر ماشین لباسشویی دارید بهتر است نوع فول آن را انتخاب کنید.