1. خرید فقط از محصولات موجود در وبسایت امکان پذیر است.
 2. محل تحویل کالا، درب ساختمان خریدار محترم است.
 3. هزینه حمل داخل تهران تا درب منزل رایگان میباشد.
 4. تحویل کالای خریداری شده تا درب ساختمان  است؛ هماهنگی جابجایی کالا تا درب واحد بر عهده خریدار محترم است.
 5. تغییر آدرس محل تحویل کالا، تا قبل از قطعی شدن سفارش امکان پذیر است و بعد از آن مسئولیت تحویل کالا، با خریدار محترم است.
 6. توجه داشته باشید آدرس درج شده در مرحله سفارش کالا، به عنوان آدرس تحویل مرسوله ثبت خواهد شد. از زمان خرید محصول تا لحظه تحویل آن، اگر آدرس خود را در قسمت پروفایل تغییر داده باشید، آدرس تحویل کالا تغییر نخواهد کرد. 
 7. لازم است برای هر سبد خرید، 1 آدرس مشخص درج شود.
 8. پس از تحویل کالا، جهت نصب و راه‌اندازی آن و دریافت گارانتی محصول با شماره پشتیبانی گارانتی تماس حاصل فرمایید.
 9. برای اطلاع از شرایط و ضوابط گارانتی محصولات (مدت زمان گارانتی محصولات، شرایط عمومی و خاص گارانتی محصولات) به دفترچه راهنمای محصول، کارت گارانتی و وبسایت جی پلاس مراجعه کنید. تمامی موارد مربوط به گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات بر عهده شرکت جی پلاس است و فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی جی پلاس هیچ گونه مسئولیتی در قبال این موارد ندارد.
 10. سیاست قیمت‌‏گذاری در “فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی جی پلاس” مبتنی بر اصول مشتری‌مداری و احترام به حقوق مصرف‌کننده است. در صورت وجود نوسان‌ قیمت در بازار یا قیمت‌‏گذاری اشتباه، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، ”فروشگاه اینترنتی جی پلاس” موظف است در اسرع وقت این موضوع را به خریدار اطلاع دهد و سفارش را لغو نماید.
 11. فروشگاه اینترنتی جی پلاس با همکاری شرکت کالابران جی پلاس و فراهم کردن شرایط ارسال سریع‌ و متنوع، امنیت و آسایش را برای کاربران خود به ارمغان آورده است. کالاها از انبار مرکزی (اصفهان) به سراسر کشور قابل ارسال هستند.
 12. حمل کالا برای خریداران فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی جی پلاس تا درب منزل در سرتاسر کشور  انجام می‌شود.
 13. شرایط حمل محصول تا درب منزل در صورت عدم دسترسی لازم امکان پذیر نیست .
 14. قابل ذکر است که راه‌اندازی محصولات خریداری شده از فروشگاه اینترنتی لوازم خانگی جی پلاس بوده، اما هزینه ایاب‌وذهاب کارشناس نصب بر عهده مشتری است.
 15. ممکن است از لحظه جی پلاس کالا بر روی وبسایت تا دریافت وام یا کارت اعتباری، موجودی کالای مورد نظر شما به پایان برسد. لذا بهتر است برای خرید محصولات، ابتدا مراحل اخذ وام یا کارت اعتباری خود را دنبال کرده، سپس از بین کالاهای موجود، خرید خود را ثبت کنید. وبسایت جی پلاس تعهدی بابت تامین قطعی کالاها ندارد.
 16. جهت تحویل کالاهای خریداری شده، ارائه کارت ملی الزامی است.

شرایط ارسال و تحویل کالای عادی

در حال حاضر طرح تحویل عادی تا 15 روز کاری پس از ثبت سفارش، در سراسر کشور فعال شده است.

شرایط ارسال و تحویل کالای مدت‌دار

تحویل کالای مدت‌دار، حدود 90 روز پس از ثبت سفارش به آدرس موردنظر انجام خواهد شد.

تغییر در زمان تحویل کالای عادی و مدت‌دار (کوتاه‌تر یا طولانی‌تر شدن)، از جانب کارشناسان پشتیبانی گروه جی پلاس، به اطلاع خریدار خواهد رسید.