نظرات مردم راجع به کولر گازی جی پلاس

نظرات مردم راجع به کولر گازی جی پلاس

تحقیق درباره کیفیت عملکرد کولرها، بهترین کار قبل از خرید انواع کولر گازی جی پلاس است. مسلما نظرات راجع به کولر گازی جی پلاس که توسط مردم ثبت شده‌اند، به تصمیم گیری بهتر درباره خرید این محصول کمک می‌کند؛ زیرا همواره در بین خریداران، نظرات مثبت و منفی زیادی وجود دارند که هر یک، به مزایا و معایب اسپیلیت‌ها و کولرهای گازی ایستاده جی پلاس مربوط می‌شوند. به این ترتیب، شما می‌توانید بنا بر نیاز خود، ویژگی‌های کولرهای گازی را در زمینه‌های مختلف، از نظر سایرین بررسی کرده و بهترین تصمیم را بگیرید.

یکی از مهم‌ترین نکاتی که در نظرات راجع به کولر گازی جی پلاس، به وفور دیده می‌شود، قیمت مناسب این محصولات است. همچنین، بسیاری از مصرف کنندگان درباره ویژگی‌های منحصر به فرد اسپلیت‌های G Plus، از جمله فیلترهای تصفیه هوا و گرمایش و سرمایش سریع، ابراز رضایت کرده‌اند؛ توجه به این گونه نظرات درباره هر محصول و مدل، تصمیم گیری را ساده‌تر خواهد کرد!

نظرات مثبت درباره کولر گازی جی پلاس

کولرهای گازی از هر نوعی، قیمت‌های نسبتا زیادی نسبت به سایر تجهیزات تهویه مطبوع دارند! از این رو، لازم است قبل از اقدام برای خرید، حتما تحقیقات لازم را درباره نظرات راجع به کولر گازی جی پلاس و مزایا و معایب آن داشته باشید. زیرا برخی از مدل‌ها، نسبت به محصولات هم رده خود، کیفیت بالاتری دارند که تحقیق در این باره نیز، می‌تواند به تصمیم گیری برای خرید کولر گازی کمک کند. در ادامه، به تعدادی از نظرات مردم راجع به کولر گازی جی پلاس اشاره می‌کنیم، که نشان می‌دهند مصرف کنندگان از خرید خود راضی هستند:

نظرات مثبت درباره کولر گازی جی پلاس

1. به عنوان یک محصول ایرانی، کیفیت بالا و قیمت مناسبی داره! البته من کولر گازی داکت اسپیلیت جی پلاس مدل GCD-24PN6FHR1 رو خریدم و تا الان مشکلی نداشته. همین که تو اوج گرما، خیلی زود هوا رو خنک می‌کنه، راضیم.

2. من قبلا یه کولر گازی از یه برند دیگه، با مدل قدیمی‌تر داشتم، که مصرف انرژیش خیلی بیشتر از کولر گازی جی پلاسی هست که تازه خریدم. به نظرم از نظر کم کردن هزینه برق، انتخاب خوبی باشه؛ البته که کاراییشم خوبه و تا الان برام خوب کار کرده؛ مدلی که من خریدم، مدل GAC-36MN6FHR3 هستش.

3. از نظر من، حتما قبل از خرید هر محصولی، با نمایندگی‌های برند مورد نظرتون، مشورت کنید! اونا می‌دونن که چه ظرفیتی برای خونه شما مناسبه. متاسفانه من کولر مدل GAC-HF12TQ1 رو خریدم و با اینکه خیلی خوب کار می‌کنه، اما به نظرم باید یه کولر بزرگتر با ظرفیت بیشتر (مثلا ۱۸۰۰۰ یا ۲۴۰۰۰) رو انتخاب می‌کردم؛ با این حال از عملکرد خود کولر راضیم!

4. من تا الان دو مدل از کولرهای جی پلاس رو خریدم؛ یکی برای خونه، یکی برای محل کارم. هر دو تا هم عملکرد عالی دارند و خیلی راحت، محیط رو خنک می‌کنن؛ اما اونی که برای خونه گرفتم اینورتر دار هست که با اینکه یکم گرون‌تر بود، ولی ارزششو داشت :))

5. من یه کولر گازی ۱۲۰۰۰ جی پلاس خریدم، که موقع کار کردن اصلا سر و صدا نداره، و مصرف برقشم خیلی زیاد نیست. البته بگم که من مدل اینورتر دار خریدم و موقع خرید، به رده انرژیش هم دقت کردم. اینم بگم که موقع نصبش، یکم مشکل برام پیش اومد، که خود کارشناس‌های جی پلاس موقع نصب مشکل رو برطرف کردند. بنده همین جا ازشون تشکر می‌کنم.

6. من قبلا کولر آبی داشتم و هر بار که کولر روشن می‌شد، گرد و خاک از داخل دریچه کولر میومد داخل. از وقتی کولر گازی خریدم، این مشکل به طور کامل برطرف شده! تازه دارم متوجه خوبی‌های کولر گازی نسبت به کولر آبی می‌شم و از خریدم راضیم.

7. والا کولر خوبیه و فکر نمی‌کنم از نظر عملکرد، تفاوت چندانی با مدل‌های خارجی داشته باشه. تازه اینکه نیازی به خرید جنس گرون ندارید! از اون مهم‌تر گارانتی گلدیران هست، که موقع خرید محصول به من دادند و الان مطمئنم که اگه مشکلی پیش بیاد، دیگه نگران نبودن قطعه، تعمیر کار و مشکلات مربوط به جنس‌های خارجی نیستم. کولری که من خریدم مدلش GAC-HF24M3 هست؛ اگه تا آخر همین قدر راضی باشم، حتما برای مغازم هم از همین برند خرید می‌کنم.

8. من قبل از خریدم، تحقیق زیادی درباره مدلای ایرانی کردم، و نظر خیلی از دوستان و آشنایان رو پرسیدم. اکثرا کولر جی پلاس رو به خاطر قیمت خوب و کیفیت بالاش بهم معرفی کردند. الان بعد از یک ماه خرید و نصب، دارم نظر میدم. به نظرم به عنوان یه جنس ایرانی با این وضعیت تحریم و مشکلات اقتصادی، کارایی خوبی داره. نگرانی هم از بابت نبود قطعه و گارانتی ندارم! اگر کسی هم ازم نظر بخواد، قطعا خرید از جی پلاس رو بهشون پیشنهاد میدم.

9. من زیاد تحقیق نکردم؛ اما کولر گازی ۳۰۰۰۰ با مدل GAC-HV30VQ1 را خریدم. الانم راضیم! نمی‌دونم کلا محصولات این برند و شرکت خوبه، یا مال من شانسی خوب از آب در اومد :))) در کل خوشحالم که جنس خوب رو با قیمت ارزون خریدم.

منفی‌ترین نظرات راجع به کولر گازی جی پلاس

برای آنکه بتوان یک تصمیم گیری درست درباره خرید کولرهای گازی جی پلاس داشت، حتما باید نظرات منفی را نیز مطالعه کرد. برخی از نظرات راجع به کولر گازی جی پلاس که مردم از خرید خود ناراضی بوده‌اند را در ادامه آورده‌ایم.

منفی‌ترین نظرات راجع به کولر گازی جی پلاس

  1. من قبلا یه کولر گازی خارجی، با ظرفیت کمتر داشتم؛ تازگی کولر گازی جی پلاس GAC-TM12JN1 رو خریدم. ولی احساس می‌کنم با اینکه ظرفیتش بیشتر از کولر قبلی هست، کیفیت کار اون رو نداره! نمی‌دونم به قدرت موتوری ربط داره یا قطعات، ولی در کل راضی نیستم.
  2. من بنا بر تبلیغاتی که هر طرف درباره کولرهای گازی جی پلاس شده بود، تصمیم گرفتم این جنس ایرانی رو بخرم. اما متاسفانه همون اول کار پشیمون شدم. چون بلافاصله بعد از نصب، مشکل پیدا کرد و ناچار شدم محصول رو برگشت بزنم. البته خب گارانتی بهم کمک کرد، تا بتونم محصول جدید رو دریافت کنم؛ با این حال، اگه اینجوری نمی‌شد بهتر بود.
  3. برخلاف تصورم صدای زیادی داشت! اصلا فکرشم نمی‌کردم که با این همه تبلیغ، کیفیت ساخت یونیت داخلیش ضعیف باشه. احساس می‌کنم یکی از محصولات خراب کارخونه رو برای من فرستادن! الان که دیگه نصب شد؛ ولی دیگه از این برند خرید نمی‌کنم.
  4. یعنی چی که من باید برای لوله مسی کولر گازی، هزینه جدا پرداخت کنم؟ اصلا خوشم نیومد. ولی خب الان دیگه خریدم و نصب کردم. کارکردش خوبه، مشکلی هم نداره؛ اما به نظرم این هزینه‌های اضافی که شرکت به ما خریدارا تحمیل می‌کنه، منصفانه نیست. شما اگه نخریدید، از این برند خرید نکنید، یا بیشتر درباره مدلی که می‌خواید بخرید و نصبش، تحقیق کنید.
  5. من بعد از خرید مدل GAC-TE30JN1، فهمیدم که باید از قبل، درباره جای نصبش با شرکت و نمایندگی مشورت می‌کردم. به خاطر همین، موقع نصب یکم مشکل فضا پیش اومد. البته خب آخرش حل شد؛ ولی خب اگه از قبل تحقیق بیشتری انجام داده بودم، این مشکلات پیش نمی‌اومد و تو ذوقم نمی‌خورد!

بهترین مدل کولر گازی جی پلاس از نظر مردم

تنوع اسپلیت‌ها و داکت اسپلیت‌های جی پلاس، باعث شده تا هر فرد بتواند متناسب با نوع نیاز خود و بر اساس مساحت محیط مورد نظر، بهترین گزینه را انتخاب نماید.

از نظر بسیاری از افراد، مدل‌های زیر بهترین کولرهای گازی جی پلاس (اسپیلیت و داکت اسپیلیت) به حساب می‌آیند:

بهترین فروشگاه برای خرید کولر گازی جی پلاس

در صورتی که با مقایسه نظرات راجع به کولر گازی جی پلاس، تصمیم به خرید این محصول گرفتید، حتما به نمایندگی‌های جی پلاس مراجعه کنید. در واقع، شما از طریق خرید از نمایندگی، علاوه بر خرید محصول با قیمت مناسب و بدون واسطه، می‌توانید به طور همزمان، برگه‌های گارانتی مربوط به مدل مورد نظر را دریافت کنید. این گارانتی‌ها شامل گارانتی کمپرسور و قطعات خواهند بود!

نکته دیگر اینکه حتما برای نصب کولر گازی جی پلاس، از کارشناسان این شرکت کمک بگیرید، تا بتوانید از خدمات مربوط به گارانتی بهره‌مند شوید. همان‌طور که از برخی کامنت‌ها مشخص گردید، نظرسنجی از کارشناسان شرکت، می‌تواند از بروز بسیاری از مشکلات پس از خرید و در حین نصب، جلوگیری به عمل آورد؛ ضمن اینکه هزینه اضافی به شما تحمیل نکرده و مشکلی برای استفاده از خدمات گارانتی گلدیران، به وجود نمی‌آید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *