نظرات در مورد ماشین ظرفشویی جی پلاس

نظرات در مورد ماشین ظرفشویی جی پلاس

با توجه به اینکه جی پلاس یک برند ایرانی به حساب می‌آید، اکثر افراد در هنگام خرید بهترین ماشین ظرفشویی جی پلاس، با سوالات متعددی مواجه می‌شوند، که عمده آن‌ها به میزان رضایت مصرف کنندگان مربوط می‌شود! در این مقاله، تعدادی از نظرات در مورد ماشین ظرفشویی جی پلاس را از سوی کاربران و مصرف کنندگان مدل‌های مختلف، ارائه خواهیم داد.

نظر اول: «من ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-K351W رو خریدم؛ به نظرم کیفیت بدنش می‌تونست بهتر باشه. اما در کل، به خاطر موتور قوی و برنامه‌های شستشوی متنوعی که داره ازش راضیم! در کل نسبت به قیمت مناسبی که داره خریدش با صرفه بود و کار منو راه میندازه.»

نظر دوم: «مدلی که من خریدم مدل GDW-M1352S بود، که از طراحیش خوشم اومد؛ اما بعد از نصب، متوجه شدم که سبد داخل شکسته بود. ناچار شدم مرجوع کنم؛ ولی دوباره از همون مدل، سالمشو تحویل گرفتم.»

نظر سوم: «من اول تصمیم داشتم ماشین ظرفشویی مدل GDW-N4983W رو بخرم؛ اما در نهایت، تصمیمم به خرید GDW-M4563S شد و الان واقعا از خریدم راضیم. مدل کم سر و صدایی هست. ابعادش کاملا به سرویس کابینت آشپزخونه می‌خوره. با شستشوی چند مرحله‌ای که داره، ظرفام تمیز و براق و خشک میشن.»

من اول تصمیم داشتم ماشین ظرفشویی مدل GDW-N4983W رو بخرم

نظر چهارم: «متاسفانه من اول کار تصمیم داشتم ماشین ظرفشویی ال جی بخرم، اما به خاطر قیمت بالایی که داشت، ماشین ظرفشویی جی پلاس GDW-M4573NS خریدم. با اینکه من از شوینده‌های با کیفیت و عالی برای شستشوی ظرفام داخل ماشین استفاده می‌کنم، اما بدنه داخلی ماشین کمی زنگ زده! این موضوع منو واقعا از خریدم پشیمون کرده. ولی خب با توجه به تحریم‌ها و قیمت اجناس خارجی، چاره‌ای جز تحمل این موضوع ندارم. اگر می‌تونید ظرفشویی خارجی بخرید، به نظرم به راحتی خودتون احترام بذارید و ظرفشویی ال جی یا سامسونگ بخرید.»

نظر پنجم: «مدلی که من خریدم GDW-M1463NS هست، که رنگ تیتانیوم داره. واقعا رنگ خوشگلی داره و کنار دستگاه‌های دیگه آشپزخونه که رنگشون سفید بود، خیلی شیک به نظر میاد. یکم بعد از شستن ظرفا رطوبت هنوز روی ظرف‌ها هست، که به نظرم مشکل خاصی نداره و بعد از یکم هوا خوردن، خودش خشک میشه. در کل عملکرد خوبی از دستگاه دیدم و از خرید خودم راضی هستم.»

نظر ششم: «ماشین ظرفشویی که من خریدم تایمر نداره! به خاطر همین بعد از اینکه برنامه شستشو رو انتخاب می‌کنم، نمی‌دونم چقدر دیگه از زمان شستشو باقی مونده. به نظرم به جای مدل GDW-N4663W مدلی رو بخرید که این مشکل رو نداشته باشه.»

نظر هفتم: «ظرفیت ماشین ظرفشویی GDW-N4663S از نوع ۱۵ نفره هست، و برای منی که مهمونی زیاد می‌گیرم، خیلی مفیده. سر و صدای کمی داره و حتی موقعی که مهمون داخل خونه نشسته، بدون سر و صدا کار خودشو انجام می‌ده. مقدار مصرف آب و برقش هم خیلی کمه و از این نظر خیالم راحته. با وجود خشک کن اضافه‌ای که برای ظروف انجام می‌ده، بعد از شستشو، ظرفام کمترین رطوبت رو دارند. به خاطر همین، واقعا از دستگاهی که خریدم راضی هستم و اگر کسی ازم نظر بخواد، حتما بهش توصیه می‌کنم تا این مدل رو بخره. البته خب یکم گرونه، ولی ارزشش رو داره.»

ظرفیت ماشین ظرفشویی GDW-N4663S از نوع ۱۵ نفره هست

نظر هشتم: «من از کارکرد ماشین ظرفشویی خودم که مدل GDW-N4673W هست، راضی نیستم! چون یکم مواد روی ظروف باقی می‌مونه. با توجه به قیمت ماشین و هزینه‌ای که برای خرید اون کردم، انتظارم بیشتر از اینا بود. قطعا به عقب برگردم یا اصلا نمی‌خرم یا جنس خارجی می‌خرم. قابلیت درب اتوماتیک هم نداره؛ به خاطر همین، درب رو باید بعد از شست و شو به صورت دستی باز کنید. این باعث میشه که اگه یادتون بره، رطوبت تا یه حدی روی ظرف‌ها باقی بمونه. تو ماشین‌های درب اتوماتیک، این مشکل وجود نداره.»

نظر نهم: «ساده‌ترین برنامه شستشوی مدلی که من خریدم، شستشو در ۹۰ دقیقه یا همان شستشوی نرمال هست، که من ظروف خیلی کثیف رو با این برنامه شستم و اتفاقا با بالاترین کیفیت، ظروف شسته رو تحویلم داد! بقیه برنامه‌ها رو هنوز استفاده نکردم. ولی با نتیجه‌ای که از برنامه نرمالش دیدم، مطمئنم اونا خیلی بهترن. پس تو خریدش شک نکنید و از اینکه دیگه مجبور نیستید خودتون، ظروف رو با دست بشورید، لذت ببرید :))))»

نظر دهم: «من از جنس بدنه ماشین ظرفشویی جی پلاس راضی نبودم؛ خیلی آسیب پذیره! حتی با کوچک‌ترین ضربه ممکنه تغییر شکل بده یا فرورفتگی پیدا کنه. قبل از اینکه یه مدلی رو انتخاب کنید، جنس بدنه رو بررسی کنید، که بدنه محکمی داشته باشه. مخصوصا اگر هر چند وقت یه بار، ناچار به جابجایی یا اسباب کشی هستید، این مساله خیلی مهمه.»

نظر یازدهم: «باورم نمی‌شد که یه روزی مجبور بشم جنس ایرانی بخرم! اما متاسفانه وضعیت تحریم و مشکلات اقتصادی، باعث شد به جای ظرفشویی‌های خارجی، از این برند خری کنم. با این حال، واقعا از خریدم راضیم و فکر نمی‌کردم اینجوری منو راضی نگه داره. من این پیام رو بعد از سه ماه استفاده می‌نویسم و رضایت خودم رو از عملکرد ماشین ظرفشویی GPlus اعلام می‌کنم. البته خب هر چه مایع شست و شو و قرص شوینده‌ای که استفاده می‌کنید، جنسش بهتر باشه و کیفیت بالاتری داشته باشه، از نتیجه کار رضایت بیشتری دارید. مدلی که من خریدم از سری GDW-N4673 با رنگ سفید هست.»

نظرات منفی درباره ماشین ظرفشویی Gplus

نظر دوازدهم: «بدنش ضعیفه؛ نخرید!»

نظر سیزدهم: «من دنبال یه ماشین ظرفشویی شیک با رنگ تیتانیوم بودم، که آخرش تونستم برای خرید مدل GDW-N4673NS خودمو راضی کنم. هم از ظاهر دستگاه راضیم، که واقعا شیکه. هم اینکه برنامه‌های شستشوش خیلی کامله. مدلی که من خریدم ظرفیت ۱۵ نفره داره و یکم قیمتش گرون بود؛ ولی واقعا واقعا ازش راضیم. حتی به دوستامم پیشنهادش دادم. بیشتر از همه، از برنامه‌ای که برای ظرف‌های کریستال استفاده می‌شه راضیم. چون بدون اینکه به ظرف‌های شیشه‌ایم آسیب بزنه، اونا رو می‌شوره و خیلی خیلی تمیز تحویل می‌ده. با اینکه یه ماشین ایرانیه، ولی اعتراف می‌کنم که یکی از بهترین لوازم خانگیه که تا الان خریدم.»

نظر چهاردهم: «موقع تحویل دستگاه متوجه شدم که سمت راست بدنه ماشین ظرفشویی، فرورفتگی داره. خیلی تو ذوقم خورد و پشیمون شدم. البته مرجوع کردم و دوباره همون مدل (GDW-L463W) رو از نمایندگی سفارش دادم؛ چون چاره‌ای جز تعویض نداشتم. مامور نصب رفتار خوبی نداشت و کلی هزینه اضافی بابت مواد شوینده و قرص شستشو گرفت. هنوز عملکرد دستگاه رو به طور کامل امتحان نکردم، که بخوام نظر قطعی بدم. ولی خب بازم میگم شاید یه ماشین ظرفشویی ال جی ارزون بخرید، بهتر باشه.»

نظر پانزدهم: «من دنبال یه ماشین ظرفشویی خوب، با کیفیت و البته ارزون برای جهیزیم بودم، که خوشبختانه از بین مدل‌هایی که داخل بازار هست، ماشین لباسشویی جی پلاس مدل GDW-M4883W رو خریدم. این ماشین ۱۴ نفره است. زیادم ارزون نیست. ولی چون از ظاهرش خوشم اومد، حاضر شدم این مبلغ رو براش پرداخت کنم. خیلی خوشگله و به آشپزخونه‌ام میاد. از نظر عملکرد هم تا الان دو تا از برنامه‌هاش رو زیاد استفاده کردم؛ شستشوی نرمال و شستشوی سریع. هر دوتاش عالی کار کرده؛ مخصوصا اینکه بعد از اتمام شستشو، درش به صورت اتوماتیک باز میشه و رطوبت ظرف‌ها آروم آروم خشک میشه. از نظر ضدعفونی کردن ظرف‌ها و تمیزی هم واقعا ازش راضیم. مطمئنم شما هم بخرید، پشیمون نمیشید :)»

نظر شانزدهم: «تا می‌تونید قبل از اینکه ماشین ظرفشویی بخرید، تحقیق کنید! از دوست و آشنا درباره عملکرد دستگاه بپرسید و حتی اگر از نزدیکانتون کسی ماشین رو داره و امکانش هست، حضوری اون رو چک کنید. من فقط چند تا سایت مثل دیجی کالا رو چک کرده بودم، تا مدلای مختلف رو ببینم. ولی الان که خریدم، چندان از خرید خودم راضی نیستم و اینکه موقع خرید، حتی اگه یکم براتون سخته، ولی مدل‌های گرون‌تر رو بپسندید و بخرید که امکانات بیشتری داشته باشند و جنسشون خوب باشه.»

نظر هفدهم: «آقا نخرید نخرید نخرید! بعد از کلی تحقیق از اینور و اونور، آخرش تصمیم گرفتم ماشین ظرفشویی جی پلاس بخرم. غیر از مشکلاتی که سر خرید اینترنتی داشتم، موقع نصب متوجه شدم که بدنش فرورفتگی داره و یکی از سبدهاش هم شکسته! اگر کارشناس خود جی پلاس موقع نصب حضور نداشت، معلوم نبود که بتونم ثابت کنم که این مشکلات از قبل بوده یا نه! خلاصه که از هر چی خرید ماشین ظرفشویی بود، پشیمون شدم. به نظرم هر موقع خواستید خرید کنید، جنس خارجی بخرید که حداقل از کیفیت و سالمی دستگاهی که می‌خرید مطمئن باشید یا لااقل از این برند و مدل نخرید!»

نظر هجدهم: «موقع خرید مسئول نمایندگی به من گفتند، که ماشین ظرفشویی جی پلاس مدل GDW-N4983W، یکی از جدیدترین مدل‌های ظرفشویی جی پلاس هست و امکانات زیادی داره. یکم به خاطر اینکه ایرانی بود، ترس داشتم. ولی بعدا که نصب شد، هم از مدلش راضی بودم چون خیلی خوشگله و هم چند تا از برنامه‌هاش رو امتحان کردم. انصافا راضی بودم. یه سری از برنامه‌های این دستگاه، مثل Delay Start، شستشوی Intensive، شستشوی نرمال، شستشوی Rapid و حالت اکو (ECO) رو امتحان کردم. عملکرد خیلی خوبی داشت. دستگاه کم سر و صدایی هست که این مساله برای من خیلی مهمه. هر چند یکم قیمتش نسبت به ایرانی بودنش گرونه، ولی قابلیت‌ها و امکاناتش واقعا کامله و هر چی که از یک ماشین ظرفشویی قوی انتظار دارید رو بهتون می‌ده؛ پس تو خریدش شک نکنید!»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین آموزش های جی پلاس

یخچال جی پلاس (Gplus) بهتره یا اسنوا (Snowa)

یخچال جی پلاس (Gplus) بهتره یا اسنوا (Snowa)

برای خرید یک یخچال باکیفیت و البته زیبا، همیشه لازم است برندها و مدل‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم، تا در نهایت بهترین گزینه را