چگونه تلویزیون جی پلاس را از رادیو خارج کنیم؟

تلویزیون‌ جی پلاس سری جدید، یکی از محصولات محبوب در بازار لوازم خانگی است که امکانات متنوعی از جمله حالت رادیو را برای کاربران فراهم می‌کند. گاهی اوقات ممکن است سهواً یا عمداً این حالت را فعال کرده باشید و نیاز باشد تا تلویزیون را از حالت رادیو خارج کنید و بخواهید آن را به حالت عادی باز گردانید. در این مقاله، ما نحوه خروج از حالت رادیو و برگشت به آن را به شما آموزش خواهیم داد، تا بتونید به راحتی از تمام امکانات تلویزیون خود استفاده کنید.

نحوه خروج از رادیو

در این بخش قصد داریم شما را به صورت گام به گام راهنمایی کنیم که چگونه تلویزیون جی پلاس پلاس خود را از حالت رادیو خارج کنید و به حالت معمولی برگردانید. این مراحل به شما کمک می‌کند تا به راحتی، از محتوای تصویری تلویزیون خود استفاده کنید و از حالت رادیو خارج نمایید.

  1. ابتدا تلویزیون خود را روشن کنید.
  2. با استفاده از کنترل، دکمه منو (menu) را فشار داده تا وارد منوی اصلی تلویزیون شوید.
  3. در منوی اصلی، گزینه تنظیمات (setting) را پیدا کرده و انتخاب کنید. سپس در تنظیمات، به دنبال بخشی که با عنوان “حالت رادیو” یا “رادیو” مشخص شده بگردید. در ادامه، با یافتن بخش رادیو، گزینه‌ای که برای خروج یا غیر فعال کردن حالت رادیو است را خواهید دید. با انتخاب این گزینه، تلویزیون شما از حالت رادیو خارج می‌شود.
  4. در آخرین مرحله نیاز است، تغییراتی که بر تلویزیون خود اعمال کرده‌اید را تأیید کنید و از منو خارج شوید.

با انجام مراحل ذکر شده، تلویزیون شما از حالت رادیو، خارج شده و به حالت عادی باز می‌گردد. تلویزیون‌های جی پلاس امکانات ویژه‌ دیگری مانند زیر نویس دارند، که برای تنظیم کردن و اعمال آن بر دستگاه خود می‌توانید، به صفحه تنظیمات زیرنویس تلویزیون جی پلاس مراجعه کنید؛ تا مراحل گام به گام آن برایتان شرح داده شود.

نحوه برگشت به رادیو

با دنبال کردن این مراحل، می‌توانید تلویزیون خود را به حالت رادیو برگردانید و از برنامه‌های رادیویی دلخواه خود، لذت ببرید. مراحل فعال سازی حالت رادیو به شرح زیر است.

  1. تلویزیون خود را روشن کنید.
  2. با استفاده از ریموت کنترل، به منوی اصلی دستگاه که با عنوان (menu) قابل رؤیت است، بروید.
  3. در منو تلویزیون، گزینه تنظیمات را پیدا کرده و در آن بخش رادیو را برگزینید.
  4. با انتخاب بخش رادیو، گزینه‌ای برای فعال کردن حالت رادیو خواهید دید؛ این گزینه را انتخاب کنید تا تلویزیون شما به حالت رادیو برگردد.
  5. پس از انجام مراحل بالا، تغییراتی که بر تلویزیون خود اعمال کردید را تأیید کنید.

اکنون با انجام مراحل بالا، تلویزیون شما به حالت رادیو برگشته و می‌توانید از برنامه‌های رادیویی استفاده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین آموزش های جی پلاس

نظرات درمورد کولر گازی اینورتر

نظرات درمورد کولر گازی اینورتر

کولرگازی اینورتر، یکی از پیشرفته‌ترین سیستم‌های تهویه مطبوع است که با استفاده از تکنولوژی اینورتر، مصرف انرژی را به‌طور قابل توجهی کاهش می‌دهد. این کولرها

تفاوت کولر گازی گری با گرین

تفاوت کولر گازی گری با گرین

انتخاب یک کولر گازی مناسب برای خانه یا محل کار می‌تواند یکی از تصمیمات مهم در داشتن راحتی بیشتر و کاهش هزینه‌های مصرف انرژی باشد.

نحوه افزایش پرتاب باد کولر گازی

نحوه افزایش پرتاب باد کولر گازی

یکی از مشکلات رایج مصرف‌کنندگان کولر گازی در فصول گرم سال، کاهش پرتاب باد و کارایی دستگاه است. این مشکل می‌تواند، باعث نارضایتی و کاهش