یخچال جی پلاس (Gplus) بهتره یا اسنوا (Snowa)

یخچال جی پلاس (Gplus) بهتره یا اسنوا (Snowa)

برای خرید یک یخچال باکیفیت و البته زیبا، همیشه لازم است برندها و مدل‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم، تا در نهایت بهترین گزینه را انتخاب نماییم. در این مطلب، قرعه به نام جی پلاس و اسنوا افتاده است تا آن‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم! به نظر شما، یخچال جی پلاس بهتره یا اسنوا؟ کدام یک بهترین گزینه برای یک خانواده ایرانی است؟ هر یک از این دو برند، چه مزایایی نسبت به دیگری دارد؟ با این که هر دو برند ایرانی هستند، اما از نظر کیفیت تفاوت‌هایی دارند، که باعث شده مصرف کنندگان دچار سردرگمی شوند!

لازم است بدانید که هر چند اسنوا یکی از قدیمی‌ترین تولیدکنندگان لوازم خانگی در ایران است، اما قابلیت‌هایی مانند طراحی زیبا، کم سر و صدا بودن، گردش هوای چندگانه و موتور اینورتر، مخصوصا در یخچال‌های ساید بای ساید جی پلاس، باعث شده تا یخچال Gplus به عنوان برند مورد اعتماد خریداران در سال‌های اخیر شناخته شود. در ادامه، توضیحات بیشتری در مورد مقایسه یخچال Gplus با Snowa ارائه می‌دهیم؛ خواهیم دید که بالاخره یخچال اسنوا بهتره یا جی پلاس!

از نظر ظاهری جی پلاس بهتره یا اسنوا؟

یخچال Gplus و Snowa، هر دو از نظر ظاهری بسیار زیبا هستند و طراحی آن‌ها با محصولات خارجی، مشابهت زیادی دارد! در انواع یخچال فریزر جی پلاس و اسنوا با مدل‌های مختلف، از یخ‌ساز و آبریز استفاده می‌شود، که علاوه بر اضافه شدن یک قابلیت کاربردی به یخچال و فریزر، باعث جذابیت هر چه بیشتر ظاهر آن‌ها نیز می‌گردد. از طرفی، پنل LED که بر روی درب یخچال یا فریزر نصب می‌شود، به زیباتر شدن ظاهر این محصولات کمک می‌کند!

از نظر ظاهری جی پلاس بهتره یا اسنوا؟

به نظر می‌رسد تنوع رنگی در محصولات جی پلاس بیشتر است؛ به این معنا که این برند ایرانی، هر یک از مدل‌های خود را در سه رنگ اصلی سفید، سیلور و تیتانیوم به بازار عرضه می‌کند. از این رو، مصرف‌کننده می‌تواند متناسب با سلیقه خود، بهترین مدل را با رنگ دلخواه خود انتخاب نماید. همچنین مدل‌های مختلف از ‌یخچال‌های جی پلاس، با دسته‌های لوله‌ای و یا به شکل دسته پنهان، طراحی و ساخته می‌گردند که این مساله نیز، می‌تواند ظاهر یخچال یا فریزر را تغییر دهد. بنابراین اینکه از نظر ظاهری جی پلاس بهتره یا اسنوا، کاملا به سلیقه خریدار بستگی خواهد داشت! شما می‌توانید مدل‌های مختلف را با یکدیگر مقایسه کرده و بهترین مدل را انتخاب کنید.

تنوع مدل‌ها در یخچال جی پلاس و اسنوا

یخچال‌های جی پلاس و اسنوا، در سه حالت ساید بای ساید، بالا و پایین و دوقلو به بازار عرضه می‌گردند. یخچال‌های بالا و پایین نیز، خود شامل دو گروه بالا فریزر و پایین فریزر هستند، که از نظر حجم یخچال و فریزر با یکدیگر تفاوت دارند!

با توجه به اینکه ابعاد یخچال فریزر در مدل‌های معرفی شده، با یکدیگر تفاوت دارند، و حجم مواد غذایی که می‌توانید در آن‌ها نگهداری کنید، متفاوت هستند؛ بنابراین شما باید متناسب با نیاز خود، بهترین یخچال فریزر Gplus یا اسنوا را انتخاب کنید. البته غیر از حجم، مقایسه قابلیت‌های کاربردی یخچال‌های جی پلاس و اسنوا، مشخص می‌کند که کدام برند بهتر است.

پیشنهاد خرید

یخچال جی پلاس مدل M7625W

42,700,000 تومانمشاهده محصول

از نظر قابلیت‌های کاربردی جی پلاس بهتره یا اسنوا؟

با توجه به اینکه اسنوا و جی پلاس، همواره به دنبال استفاده از تکنولوژی‌های روز هستند، بنابراین قابلیت‌های کاربردی در یخچال‌های هر دو برند، به وضوح دیده می‌شوند! با این حال، محصولات جی پلاس با الگوبرداری از یخچال‌های ال جی، توانسته‌اند قابلیت‌های متعدد زیر را برای مصرف‌کننده به همراه داشته باشند:

  • سیستم گردش هوای چندگانه؛ برای یکنواخت کردن دمای داخل یخچال و فریزر
  • امکان انجماد و سرمایش سریع؛ برای حفظ کیفیت مواد غذایی
  • محفظه فرش باکس (Fresh Box)؛ برای نگهداری میوه و سبزی با کیفیت هر چه بیشتر
  • تکنولوژی ضد برفک یا نوفراست (No Frost)؛ برای پیشگیری از ایجاد برفک در داخل یخچال و فریزر که در نهایت، به حفظ کیفیت مواد غذایی و صرفه‌جویی در مصرف انرژی منجر می‌گردد!
  • سیستم هشدار برای دمای داخل یخچال؛ به طوری که اگر دما بیش از حد تغییرات داشته باشد و یا محیط داخل یخچال گرم شود، سیستم هشدار آن فعال می‌گردد.
پیشنهاد خرید

یخچال جی پلاس مدل M7625S

43,800,000 تومانمشاهده محصول

از نظر عملکرد موتور یخچال جی پلاس بهتره یا اسنوا؟

شاید مهم‌ترین سوالی که برای فرد خریدار، در هنگام خرید یخچال پیش می‌آید، مربوط به قدرت موتور و نحوه عملکرد آن باشد. اگر می‌خواهید بدانید که موتور یخچال جی پلاس ساخت کجاست، باید به شما بگوییم که این برند، موتور محصولات خود را از چین وارد می‌کند. بنابراین سوال در مورد اینکه موتور یخچال جی پلاس بهتره یا اسنوا، کمی بی‌معناست؛ زیرا هر دو شرکت از موتورهای چینی استفاده می‌کنند و از نظر کیفیت شباهت دارند!

از نظر عملکرد موتور یخچال جی پلاس بهتره یا اسنوا؟

اما نکته‌ای که در مورد یخچال Gplus وجود دارد، این است که در جدیدترین یخچال جی پلاس، مخصوصا مدل‌های ساید بای ساید، از موتورهای اینورتر استفاده می‌شود. این موتورها عملکرد دستگاه را به طور قابل توجهی بهبود می‌بخشند؛ همچنین، با انتخاب انواع یخچال جی پلاس با موتور اینورتر، می‌توانید هزینه‌های مصرف انرژی را به حداقل برسانید. هر چند با وجود رده انرژی +A و ++A در محصولات این برند، به خودی خود صرفه‌جویی قابل توجهی در مصرف انرژی انجام می‌گیرد!

پیشنهاد خرید

یخچال جی پلاس مدل M7625BS

45,300,000 تومانمشاهده محصول

مقایسه گارانتی محصولات جی پلاس و اسنوا

شرکت گلدیران، به عنوان یکی از معتبرترین شرکتی که تا قبل از تحریم‌های اقتصادی ایران، نمایندگی محصولات خارجی از جمله ال جیٍ را بر عهده داشته است، هم اکنون کیفیت یخچال جی پلاس را تضمین می‌کند! به همین دلیل، بسیاری از مصرف کنندگان، با وجود گارانتی گلدیران، به محصولات جی پلاس اعتماد کرده و از خرید خود نیز راضی هستند. ناگفته نماند که نصب محصول نیز توسط کارشناسان شرکت گلدیران باید انجام شود، تا در صورت نیاز بتوان از خدمات گارانتی بهره‌مند شد!

مقایسه گارانتی محصولات جی پلاس و اسنوا

گارانتی یخچال Snowa نیز از سوی انتخاب سرویس صادر می‌شود؛ این شرکت به مدت ۲۴ ماه، کیفیت یخچال را تضمین می‌کند و کمپرسور یخچال اسنوا، به مدت ۶۰ ماه از سوی این شرکت ضمانت می‌شود. بنابراین، نمی‌توان به طور قطعی مشخص کرد که گارانتی یخچال جی پلاس بهتره یا اسنوا؛ زیرا هر دو شرکت تضمین‌کننده، از اعتبار خوبی برخوردار هستند و بسیاری از مصرف کنندگان و خریداران، به این شرکت‌ها اعتماد دارند.

پیشنهاد خرید

یخچال جی پلاس مدل M7622W

38,900,000 تومانمشاهده محصول

مقایسه صدای یخچال جی پلاس و اسنوا

اگر کم بودن صدای یخچال حین کار، برای شما یک فاکتور مهم به حساب می‌آید، لازم است به این نکته اشاره کنیم که صدای موتور یخچال جی پلاس، نسبت به بسیاری از برندهای دیگر، از جمله اسنوا کمتر است. این مساله را می‌توان مرهون استفاده از موتورهای اینورتر در یخچال‌های جی پلاس دانست! بر اساس نظرات مردم در مورد یخچال جی پلاس، انواع مدل‌های این برند، با کمترین سر و صدا کار می‌کنند و از این نظر، آرامش اعضای خانواده حفظ می‌شود! البته از بین انواع یخچال فریزر جی پلاس، مدل‌های ساید بای ساید کم سر و صداترین گزینه‌ها هستند!

یخچال جی پلاس بخریم یا اسنوا؟

جی پلاس و اسنوا، دو برند ایرانی فعال در زمینه لوازم خانگی هستند، که بسیار با قدرت پیش می‌روند؛ به همین دلیل، شاید پاسخ به این سوال که جی پلاس بهتره یا اسنوا، کمی دشوار باشد! بنابراین این خریدار یا مصرف‌کننده است، که باید بتواند ویژگی‌ها و قابلیت‌های یخچال‌های هر دو برند را با یکدیگر مقایسه کرده و سپس، بر اساس نیاز و سلیقه خود، بهترین گزینه را انتخاب نماید.

با این حال، به نظر می‌رسد در سال‌های اخیر، اسنوا از نظر کیفیت محصولات افت شدیدی داشته است! همچنین، کیفیت خدمات پس از فروشی که از سوی شرکت انتخاب سرویس به خریداران ارائه می‌گردند، کاهش پیدا کرده است. این مساله، باعث بدبینی خریداران نسبت به یخچال Snowa شده، و تمایل مردم به خرید محصولات این برند را کاهش داده است.

از سوی دیگر، جی پلاس به عنوان یک برند نوظهور در بازار لوازم خانگی ایران، در مدت زمان کوتاهی توانسته تا اعتماد مردم را به خود جلب کند! کیفیت ساخت بالا، شباهت زیاد به محصولات ال جی، موتور قوی و کم مصرف، قابلیت‌های کاربردی منحصر به فرد و قیمت مناسب، از مهم‌ترین مزایای خرید یخچال جی پلاس هستند؛ این مزایا، در کنار گارانتی 24 ماهه گلدیران، مسیر هر گونه مخالفت با محصولات این برند را مسدود کرده است!

لازم است بگوییم که وظیفه ما، راهنمایی شما برای خرید بهترین یخچال است؛ بنابراین با وجود توضیحات ارائه شده در این مطلب، شما می‌توانید به این نتیجه برسید که جی پلاس بهتره یا اسنوا؛ چنانچه در مورد خرید یخچال جی پلاس شک و تردید دارید، می‌توانید از کارشناسان جی پلاس ایران کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین آموزش های جی پلاس

بررسی کیفیت انواع یخچال فریزر جی پلاس (Gplus)

خرید یخچال فریزر، به عنوان مهم‌ترین عضو آشپزخانه، از حساسیت‌های زیادی برخوردار است؛ به همین دلیل، اگر قصد خرید یخچال جی پلاس را دارید، باید