نظرات در مورد یخچال جی پلاس

داشتن آگاهی کافی درباره نکات مثبت و منفی خرید انواع یخچال فریزر جی پلاس، باعث می‌شود تا متناسب با نیاز خود، بهترین یخچال GPlus را انتخاب نماییم. مسلما هیچ کس به اندازه افرادی که قبلا مدل‌های مورد نظر ما را خریداری و استفاده کرده‌اند، نمی‌تواند اطلاعات کافی درباره مزایا و معایب آن‌ها به ما بدهد! در این مطلب، قصد داریم نظرات مردم درباره یخچال فریزر جی پلاس را بررسی کرده و بر اساس آن‌ها، جدیدترین یخچال فریزر جی پلاس را انتخاب نماییم.

مطالعه پیشنهادی: یخچال جی پلاس بهتره یا اسنوا

 • من دوست داشتم یخچال ساید بای ساید بخرم؛ ولی چون مدل‌های خارجی بیش از حد تصور گرونند، یخچال جی پلاس مدل M7625BS رو خریدم، که رنگش تیتانیومه و فوق العاده شیکه. از نظر کیفیت کار، چون تازه خریدم نمی‌تونم نظر قطعی بدم؛ ولی سر و صدا نداره و خنک کردن و انجماد فریزرشم تا الان خوب بوده.
 • مدلی که من خریدم یخچال بالا و پایین مدل K517T هست، که بالاش فریزر و پایینش یخچاله. من مشکلی با خود دستگاه نداشتم؛ ولی برای حمل اون خیلی مشکل پیدا کردیم. چون مجبور شدم کارگر بگیرم و این خودش هزینه اضافی برای من بود. البته به نظرم یکم موتورش سر و صدا داره؛ امیدوارم از این بیشتر نشه!
 • من سعی کردم از بین یخچال‌های دو قلو بر اساس نظرات مردم درباره یخچال فریزر جی پلاس، بهترین مدل رو انتخاب کنم. به نظرم یخچال مدل M2515LS-FS گزینه خوبی بود و بالاخره هم خریدمش. رنگش سیلوره و آبریز دستی داره و تا الان هم هر چی میوه و سبزی داخل یخچال گذاشتم، تا چند روز تازه موندند! در کل، انتظارات من از یه یخچال فریزر رو به طور کامل برآورده کرده. ممنون از جی پلاس:)
 • ما واسه دفتر کارمون یه دونه یخچال جی پلاس مدل M5413W با رنگ سفید خریدیم؛ چون از نظر قیمت یکم نسبت به رنگ تیتانیومش ارزان‌تر بود. البته انتظار داشتم قیمت یه یخچال بالا و پایین ایرانی، کمتر از این مقدار باشه. به نظرم غیر از گرونی محصول، بزرگترین مشکلی که این مدل داره، اینه که آبریز دستی نداره و این باعث میشه تو محیط کار، درب یخچال به طور مرتب باز و بسته بشه، که این موضوع چندان برای طول عمر یخچال خوب نیست!
 • راستش برخلاف نظر خیلی از دوستان، که از یخچال‌های خارجی مثل ال جی و سامسونگ طرفداری کردند، من یخچال فریزر جی پلاس مدل M7622W رو انتخاب کردم و واقعا از خریدم راضی هستم. هم کیفیت کار فریزر، از نظر یخ زدن مواد غذایی رو قبول داشتم، و هم اینکه خنکی داخل یخچال یکنواخته و میوه و سبزی رو خیلی تازه نگه می‌داره. طبقات و کشوهای یخچال کمک می‌کنه، که مواد غذایی و ظرف‌های غذا نظم خوبی داشته باشند. به نظر من با اینکه جی پلاس یه برند ایرانیه، ولی خیلی خوب تونسته نیاز مصرف‌کننده را پیش‌بینی کنه. هم زیباست، هم کم سر و صداست و هم نسبت به جنس‌های خارجی، قیمت ارزونی داره. گارانتی گلدیران هم که تایید‌کننده محصوله. پس نگران نباشید و بخریدش.
 • خرید من یخچال فریزر جی پلاس مدل M7625W بود؛ با اینکه محصول رو خیلی زود برام فرستادن، اما بعد از چهار روز یخسازش از کار افتاد. کارشناس اومد چک کرد و درست کرد. اما دوباره یک هفته بیشتر کار نکرد. آخرش شرکت یخچال رو تعویض کرد. با این که الان دیگه مشکلی توی عملکردش نیست، ولی یکم تو ذوقم خورده:( نظرات مردم درباره یخچال فریزر جی پلاس هم نتونست منو در مورد خوبیه این محصول قانع کنه!
 • من هم از خریدم راضیم و هم این که رفتار مامور شرکت، بسیار خوب بود. موقع نصب هم کارشناس با حوصله، همه کارایی که لازم بود رو انجام دادند و نحوه کار کردن باهاش رو هم برامون توضیح دادند. خوشحالم که تونستم از یک برند ایرانی، یه محصول باکیفیت بخرم. در مورد کیفیت یخچال جی پلاس باید بگم که سر و صدای کمی داره. هوای داخل یخچال به خوبی گردش داره و خنکه. گوشت و مرغ و سبزیجات هم داخل فریزر خیلی خوب یخ می‌زنه و کیفیتش حفظ میشه. آبریز دستی هم که داره و کارمو برای داشتن آب خنک دایمی، راحت کرده. در کل، یخچال فریزر M525S گزینه خیلی خوبی هست، که من انتخاب کردم.
 • یخچالی که من خریدم، یخچال جی پلاس مدل M5415T بود، که اصلا ازش راضی نیستم! واقعا پشیمونم! کیفیت بدنه یخچال افتضاحه. اصلا محکم نیست و با دو بار جابجا کردن، فرورفتگی پیدا کرد. سر و صداشم که انقدر زیاده که تا بیرون از آشپزخونه شنیده میشه! کاش گول ظاهرشو نخورده بودم و یکم پول بیشتر می‌دادم و یخچال خارجی می‌خریدم. شما مثه من فریب نخورید. واقعا حیف پول که باهاش کالای ایرانی بخریم.
 • من بعد از کلی تحقیق و بررسی درباره انواع یخچال فریزر جی پلاس و خوندن نظرات مردم درباره یخچال فریزر جی پلاس، یخچال مدل GRF-K214LS رو خریدم، که دوقلو هست و یخچال و فریزر جدا داره. از نظر حجم، این یخچال برای ما خیلی مناسب هست؛ بهترین ویژگیش که کار من رو خیلی راحت کرده، بدون برفک بودن اون هست. چون برفک نزدن یخچال، تمیز کردن اون رو راحت می‌کنه. موتور یخچال، سر و صدای خیلی کمی داره؛ طوری که فقط نزدیک یخچال و فریزر متوجه صدای اون میشید!
 • با این که مدل M322S از نظر ظاهری قشنگه، ولی من از عملکرد دستگاه چندان راضی نیستم. یکی دو بار سبزی داخل کشوی یخچال گذاشتم، که زود خراب شدند. فکر می‌کنم باید محیط داخل یخچال خنک‌تر باشه. با این که دما رو تغییر دادم، ولی همچنان همون مشکل برقراره. فکر می‌کنم آخرم مجبور بشم زنگ بزنم شرکت، تا یخچال رو چک کنند و اگر لازمه تعمیر بشه!
 • من تنها زندگی می‌کنم و به خاطر همین، یکی از یخچال‌های بالا و پایین جی پلاس رو سفارش دادم، که مدل M322W از نظر ظاهری، یخچال خوب و قشنگیه. فضای زیادی رو اشغال نمی‌کنه، ظرفیت یخچال و فریزرش به اندازه هست و نیاز منو برطرف می‌کنه. فقط تنها مشکلی که داره اینه که آبریز دستی نداره که اگه داشت، قطعا کاراییش برای من خیلی مناسب‌تر بود. بیشتر از همه از محفظه فرش باکس داخل یخچال جی پلاس مدل M322W راضیم، که کیفیت میوه و سبزی رو خیلی خوب حفظ می‌کنه.
 • من یخچال جی پلاس مدل M7622W رو خریدم، که از نوع ساید هست. من بیشتر به خاطر مدلش خریدم؛ اما متاسفانه ظرفیت کافی نداره و به این نتیجه رسیدم، که کاش یکی از مدل‌های دوقلوی این مارک رو خریده بودم. با این حال، هم رنگ و هم مدل یخچال، به نظرم خیلی شیک و خوشگله و اتفاقا با دکوراسیون آشپزخونه من هماهنگه.
 • من بر اساس نظرات مردم درباره یخچال فریزر جی پلاس، مدل دوقلوی K214LW رو انتخاب کردم، که هم رنگش سفیده و با آشپزخونه من هماهنگه و هم به خاطر ظرفیت زیادش، برای خانواده ما کافی هست. برفک نمی‌زنه و دمای داخل یخچال و فریزر دائما خنک و سرده. از نظر طبقات و کشوها هم به نظرم خیلی نظم دهی خوبی داره؛ فقط اگر یکم حجم کشوهای فریزر بیشتر بود، مناسب‌تر بود.
 • من از بین یخچال‌های جی پلاس، مدل M5415T رو انتخاب کردم، که به نظرم هم از نظر حجم و هم از نظر عملکرد، برای من مناسب به نظر میومد. اما متاسفانه بعد از تحویل، متوجه شدم که بدنه یخچال فرورفتگی داره، که شرکت حاضر نشد بپذیره. وقتی هم شروع به کار کرد، سر و صدای زیادی داشت که کلا تو ذوقم خورد. متاسفانه من بر حسب نظرات مردم درباره یخچال فریزر جی پلاس، از این برند خرید کردم که واقعا پشیمونم. به نظرم همچنان باید به جای برندهای ایرانی، همون برندهای خارجی رو بخریم؛ هر چند به خاطر قیمت دلار خیلی گرون شدند!
 • من دنبال یه یخچال ساید بای ساید سفید و قیمت مناسب می‌گشتم، که آخرش تصمیم گرفتم یخچال جی پلاس مدل M7622W رو بخرم. همه جوره از کیفیتش راضیم. هم جنس بدنه و هم کارکرد موتورش، خیلی خوبه! سر و صدا نداره، برفک نمی‌زنه، یخساز اتوماتیکش خیلی خوب کار می‌کنه و به خاطر فیلترهای تصفیه آبی که داره، از سالم بودن یخ‌هاش مطمئنم. از زیبایی ظاهریش هم هر چی بگم کم گفتم؛ ساده، شیک و جذابه و همه جوره به آشپزخونه من هماهنگ شده. خوشحالم که تونستم یک یخچال ساید بای ساید با قیمت مناسب و گارانتی معتبر بخرم.
 • من حدود یک ماه پیش، یخچال فریزر جی پلاس مدل M7625BS رو خریدم، که موقع خرید به من گفتند جزو جدیدترین مدل یخچال جی پلاس هست! به خاطر همین انتظار داشتم جنس بدنه و کشوها خیلی خوب باشه. اتفاقا نظرات مردم درباره یخچال فریزر جی پلاس با این مدل هم مساعد بود. اما متاسفانه بدنه کشوهای فریزر شکننده هست، و جنس بدنه یخچال هم چندان تعریفی نداره! چون ضخامت ورق بدنه خیلی کمه. برای همین کسایی که اسباب کشی زیاد انجام میدن، بهتره که حتما به این موضوع دقت کنند. موقعی هم که موتور یخچال کار می‌کنه، بدنه دستگاه داغ می‌شه! یکی دیگه از مشکلاتی که فکر می‌کنم موقع خریدن یخچال فریزر، حتما باید بهش دقت کنید، سر و صدای موتور حین کار هست، که مدلی که من خریدم خیلی پر سر و صداست. در کل، اگر یکم بیشتر هزینه کنید و جنس خارجی بخرید، قطعا برد بیشتری خواهید داشت! من به هیچ عنوان خرید یخچال ایرانی رو توصیه نمی‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین آموزش های جی پلاس

یخچال جی پلاس (Gplus) بهتره یا اسنوا (Snowa)

یخچال جی پلاس (Gplus) بهتره یا اسنوا (Snowa)

برای خرید یک یخچال باکیفیت و البته زیبا، همیشه لازم است برندها و مدل‌ها را با یکدیگر مقایسه کنیم، تا در نهایت بهترین گزینه را

بررسی کیفیت انواع یخچال فریزر جی پلاس (Gplus)

خرید یخچال فریزر، به عنوان مهم‌ترین عضو آشپزخانه، از حساسیت‌های زیادی برخوردار است؛ به همین دلیل، اگر قصد خرید یخچال جی پلاس را دارید، باید

موتور یخچال جی پلاس ساخت کجاست؟

برند ایرانی جی پلاس، اولین بار فعالیت خود را از طریق همکاری با شرکت ال جی کره آغاز کرد؛ اما بعدها به دلیل شروع تحریم‌های