نحوه حذف برنامه از تلویزیون جی پلاس

نحوه حذف برنامه از تلویزیون جی پلاس

ممکن است، برخی از سوالات قبل یا بعد از خرید و راه اندازی تلویزیون جی پلاس به وجود بیاید؛ به عنوان مثال تلویزیون جی پلاس ماهواره دارد؟ یا نحوه حذف و نصب برنامه در تلویزون جی پلاس چگونه است؟ در طی این مقاله به نحوه حذف برنامه های بدون کاربرد خواهیم پرداخت. مهم ترین آپشن در تلویزیون‌های هوشمند جی پلاس، اندروید بودن آن‌ها است. شما میتوانید همانند یک موبایل بر روی تلویزیون خود برنامه نصب کنید، البته لازم به ذکر است که برنامه‌ها باید با اندروید دستگاه شما همخوانی داشته باشد.

نسخه اندروید تلویزیون جی پلاس سری جدید، 6 بوده که قابلیت نصب بازی را دارد. توجه داشته باشید، حذف برنامه‌های بلا استفاده در اولویت قرار دارد؛ زیرا موجب افزایش سرعت در دستگاه شما می‌شود. در ادامه با مراحل حذف برنامه های اضافی، آشنا خواهیم شد. نکته قابل توجه این است که حذف برنامه‌های پیش فرض، که از همان ابتدا بر روی تلویزیون نصب بوده، امکان‌پذیر نخواهد بود؛ بنابراین برنامه‌هایی که گزینه حذف نصب ( Uninstall) آن ها خاکستری رنگ است، حذف نخواهند شد. موارد زیر مراحل حذف برنامه های نصب شده اضافی است.

  1. ابتدا دکمه ی D-pad یا جهت را روی کنترل تلویزیون فشار دهید.
  2. گزینه setting را بزنید.
  3. از لیست باز شده قسمت برنامه ها (Apps) را انتخاب کنید.
  4. برنامه مورد نظر را انتخاب کرده و حذف نصب ( Uninstall) را بزنید.

با پاک کردن این برنامه‌ها عملکرد دستگاه بهبود یافته و سرعت آن افزایش پیدا می‌کند. شما می‌توانید برای پاسخ به سوالات خود به صورت آنلاین از کارشناسان ما کمک بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

جدیدترین آموزش های جی پلاس

عوارض دستگاه تصفیه هوا چیست؟

دستگاه‌های تصفیه هوا، می‌توانند در بهبود کیفیت هوای داخلی بسیار مفید باشند؛ اما مانند هر وسیله الکترونیکی دیگری، ممکن است برخی عوارض و مشکلات جانبی