یخچال ساید بای ساید جی پلاس

یکی از محصولات پرفروش و محبوب برند Gplus، یخچال ساید بای ساید جی پلاس میباشد. این مدل از یخچال‌ها عمدتا شامل یک یخچال و یک فریزر متصل به هم هستند. البته مدل‌هایی با 4 درب کوچکتر نیز تولید می‌شوند. در هر حال، مدل آن‌ها با یخچال دو قلو جی پلاس متفاوت است.

قابلیت‌ها و کیفیت یخچال‌های ساید بای ساید، درست شبیه به یخچال‌های بالا پایین G Plus و یخچال‌های دو قلوی G Plus است؛ اما در مقایسه با دو مدل دیگر، یخچال ساید بای ساید را می‌توان یک مدل فانتزی‌تر تلقی کرد.

قیمت و خرید یخچال ساید بای ساید جی پلاس

اندازه فریزر در این مدل از یخچال‌های جی پلاس، کوچکتر از یخچال‌های دو قلو است؛ با این حال، حجم آن به گونه‌ای است که خانواده‌هایی با جمعیت متوسط، می‌توانند از آن استفاده نمایند! قیمت یخچال‌های ساید بای ساید جی پلاس، نسبت به مدل‌های دیگر بیشتر است؛ این مساله را می‌توان ناشی از تکنولوژی پیشرفته و طراحی زیبای این نوع یخچال دانست.

معرفی یخچال ساید بای ساید جی پلاس

یخچال ساید بای ساید جی پلاس، از مدل‌های تقریبا فانتزی و محبوب نزد مصرف کنندگان است! در حالت کلی، یخچال فریزر از اقلام ضروری یک آشپزخانه مجهز، به حساب می‌آید. این مساله، هم از نظر طراحی و چینش آشپزخانه و هم از نظر کاربرد و کارایی، اهمیت دارد. از این رو، در هنگام خرید یخچال فریزر، باید کیفیت و طراحی ظاهری آن را به صورت همزمان مد نظر قرار داد.

در حال حاضر جی پلاس معتبرترین برند داخلی، در زمینه تولید انواع یخچال است. مهندسان این برند، تحت نظارت مستقیم شرکت گلدیران فعالیت دارند؛ بنابراین از نظر کیفیت محصولات، هیچ تردیدی وجود ندارد!

طراحی محصولات این شرکت نیز، بر اساس ماحصل و سابقه همکاری با شرکت ال جی، انجام می‌گیرد. به این ترتیب، انواع مدل‌های یخچال جی پلاس از هر نظر، گزینه مناسبی برای مصرف کنندگان به حساب می‌آیند. در این بین، یخچال ساید بای ساید جی پلاس، از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است؛ زیرا جذابیت این مدل از این برند، باعث ایجاد جلوه‌ای زیبا در آشپزخانه شما خواهد شد.

ویژگی‌های یخچال ساید بای ساید جی پلاس

هر یک از یخچال‌های جی پلاس، ویژگی‌های منحصر به خود را دارند؛ از این رو در هنگام خرید، باید اطلاعات کافی درباره قابلیت‌های آن‌ها به دست آورید. در ادامه، به آنچه باید درباره یخچال‌های ساید بای ساید Gplus بدانید، اشاره خواهیم کرد:

حجم کافی یخچال و فریزر

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های یخچال ساید بای ساید G Plus، حجم کافی یخچال و فریزر آن است. حجم مفید این مدل از محصولات G Plus به اندازه‌ای است که، نیاز خانواده‌های پرجمعیت را نیز برطرف می‌کند! دقت کنید که مدل‌های 4 درب و 2 درب، حجم متفاوتی دارند؛ هر خانواده بنا بر نیاز خود، می‌تواند مدل مناسب را انتخاب نماید.

حجم کافی یخچال و فریزر

برخورداری از موتور هوشمند اینورتر

موتور هوشمند اینورتر، نقش بسزایی در کاهش مصرف برق یخچال خواهد داشت. این نوع موتور، تنها هنگامی با دور تند کار می‌کند که تغییرات دمای داخل یخچال و فریزر زیاد باشد! در واقع، اگر درب یخچال باز و بسته نشده و دما ثابت بماند، کمپرسور اینورتر با دور کند روشن مانده، و برق کمتری مصرف خواهد کرد.

این موضوع به ثابت نگه داشتن دمای داخل یخچال نیز، کمک شایانی خواهد کرد. بنابراین مواد غذایی ماندگاری طولانی‌تری خواهند داشت! در ساخت یخچال ساید بای ساید جی پلاس، از موتور هوشمند اینورتر استفاده می‌شود.

سیستم گردش هوای چندگانه

اگر هوای خنک در داخل یخچال گردش داشته باشد، دمای داخل محفظه ثابت می‌ماند. درباره فریزر نیز گردش هوای سرد، برای ماندگاری بیشتر مواد غذایی مفید است؛ عمل گردش هوای چندگانه در یخچال ساید بای ساید جی پلاس، با همین هدف انجام می‌گیرد.

قابلیت سرمایش یا انجماد سریع

هر چه مواد غذایی در یخچال یا فریزر زودتر خنک یا منجمد شوند، ماندگاری آن‌ها بیشتر خواهد بود. در مدل‌های پیشرفته یخچال جی پلاس، از قابلیت سرمایش یا انجماد سریع استفاده می‌شود؛ به این ترتیب، مواد غذایی در کمترین زمان ممکن خنک شده یا به دمای انجماد می‌رسند. یخچال ساید بای ساید جی پلاس نیز از این قاعده مستثنی نیست.

فعال بودن حالت هالی دی (Holiday)

جی پلاس در یخچال‌های خود، حالت هالیدی (Holiday) را به کار برده است. به این معنا که اگر درب یخچال به مدت چند روز باز و بسته نشود، میزان مصرف انرژی آن به حداقل می‌رسد! این حالت برای روزهایی که در مسافرت به سر می‌برید، بسیار مفید و کاربردی خواهد بود.

فناوری نوفراست یا بدون برفک

نیازی به تاکید این مساله نیست که برفک داخل یخچال و فریزر، می‌تواند بازده دستگاه را کاهش دهد. در یخچال‌های ساید بای ساید جی پلاس، از فناوری نوفراست (No Frost) استفاده می‌شود؛ این فناوری، مانع از ایجاد برفک شده و مصرف انرژی را بهینه‌تر خواهد کرد.

عایق بودن بدنه یخچال

مقاومت و عایق بودن بدنه یخچال ساید بای ساید جی پلاس، به گونه‌ای است که کمترین مقدار انرژی را هدر خواهد داد.

امکان کنترل دما بر اساس دمای محیط

اگر هوشمندی یخچال به گونه‌ای باشد که، دمای خود را متناسب با دمای محیط تنظیم کند، عملکرد بهینه‌تری خواهد داشت. در یخچال‌های جی پلاس مدل ساید بای ساید، حالت اسمارت در نظر گرفته شده است! سنسورهای مربوط به این حالت، دمای محفظه یخچال و فریزر را متناسب با دمای محیط تنظیم می‌کنند.

طراحی زیبای ساید بای ساید G Plus

مدل‌های ساید بای ساید جی پلاس، تنوع زیادی دارند. این یخچال‌ها می‌توانند به صورت 2 درب یا 4 درب ساخته شوند؛ هر یک از این مدل‌ها، جذابیت خاص خود را دارند. قیمت یخچال ساید بای ساید جی پلاس نیز بر اساس همین موضوع تعیین می‌شود. برای مثال، در حالت کلی، یخچال‌های 4 درب قیمت بیشتری نسبت به مدل‌های 2 درب دارند.

قابلیت‌های متفرقه ساید بای ساید G Plus

در یخچال ساید بای ساید Gplus، انواع قابلیت‌های کاربردی در نظر گرفته شده‌اند؛ برای مثال، وجود قفل کودک در این یخچال، از دسترسی کودکان به داخل یخچال جلوگیری می‌کند! همچنین، در صورت باز ماندن درب یخچال برای مدت طولانی، زنگ هشدار آن به صدا در می‌آید.

قابلیت‌های متفرقه ساید بای ساید G Plus

پنل ال‌ای دی نصب شده روی دستگاه نیز، برای اعمال تنظیمات به کار می‌رود؛ این پنل لمسی است و علاوه بر انجام تنظیمات، بر زیبایی یخچال نیز تاثیرگذار خواهد بود.

ساید بای سایدهای G Plus دارای آبریز دستی هستند؛ بنابراین، اعضای خانواده همواره، به آبی خنک و گوارا دسترسی خواهند داشت. ضمن این که این مدل از یخچال‌های جی پلاس، دارای یک محفظه فرش باکس (Fresh Box) هستند، که نگهداری میوه‌ها و سبزی‌ها در داخل این محفظه، طراوت آن‌ها را حفظ خواهد کرد.

قیمت یخچال ساید بای ساید جی پلاس چقدر است؟

قیمت یخچال های ساید بای ساید جی پلاس بیشتر از مدل های دوقلو و بالا پایین بوده، و میانگین بین 38 تا 42 میلیون تومان میباشد. این بیشتر بودن قیمت به علت قابلیت ها، مزایای بیشتر و طراحی ظاهری زیباتر و با کیفیت تر میباشد.

قیمت یخچال ساید بای ساید جی پلاس چقدر است؟

قیمت یخچال ساید بای ساید جی پلاس 4 درب، نسبت به مدل‌های 2 درب آن گران‌تر است! با توجه به حجم یخچال و طراحی ظاهری جذاب آن، این مساله کاملا طبیعی است؛ ضمن این که رنگ یخچال نیز، می‌تواند تا حدودی بر قیمت آن تاثیرگذار باشد.

اگر قصد خرید یخچال ساید بای ساید جی پلاس را دارید، بهتر است قیمت روز آن را از یک مرجع معتبر جویا شوید؛ زیرا ممکن است به دلیل نوسانات قیمت ارز، قیمت محصولات این برند تغییر کنند. فروشگاه جی پلاس ایران، یکی از معتبرترین نمایندگی‌های آنلاین شرکت G Plus است؛ و همواره کمترین قیمت ممکن رو در بین دیگر فروشگاه های آنلاین دارد، که میتونین با خیال راحت ازش خرید بکنید.