تلویزیون 32 اینچ جی پلاس

تلویزیون 32 اینچ جی پلاس یکی از پرفروش ترین انواع تلویزیون‌های جی پلاس به حساب می‌آید! اندازه کوچک این تلویزیون، باعث شده تا هم در اتاق‌های منزل، و هم برای اتصال به دوربین مناسب باشند. بنابراین، برخلاف تصور عموم که تلویزیون 32 اینچ برای منزل کاربردی نیست، می‌توان در موارد بسیاری آن را مورد استفاده قرار داد.

کیفیت بالای محصولات برند جی پلاس نیز، بر هیچ کس پوشیده نیست؛ بنابراین به نظر می رسد خرید تلویزیون 32 اینچ جی پلاس یکی از بهترین انتخاب­ها باشد. برندهای مختلفی در حال حاضر به تولید تلویزیون‌های 32 اینچ می‌پردازند. با این حال، کیفیت تلویزیون جی پلاس 32 اینچ در برابر بسیاری از برندهای دیگر مثال زدنی است!

قیمت تلویزیون 32 اینچ جی پلاس

قیمت تلویزیون 32 اینچ gplus به کیفیت تصویر و امکانات آن وابسته است؛ کیفیت تلویزیون‌های جی پلاس 32 اینچ، به سال ساخت آن‌ها بستگی دارد. این تلویزیون‌ها، می‌توانند به صورت اسمارت (هوشمند) یا معمولی خریداری شوند.
بسته به نوع کاربردی که در نظر دارید، باید یکی از این مدل‌ها را انتخاب کنید؛ برای مثال، اگر نیازی به امکانات هوشمند ندارید، تلویزیون جی پلاس 32 اینچ معمولی گزینه مناسبی است.

اما در مواردی که به یک تلویزیون با امکانات بیشتری فکر می‌کنید، تلویزیون 32 اینچ هوشمند جی پلاس، انتخاب مناسب‌تری خواهد بود؛ حال آن که قیمت تلویزیون جی پلاس 32 اینچ هوشمند (اسمارت) نسبت به نوع معمولی آن بیشتر است.

البته؛ میزان امکانات تلویزیون‌های جی پلاس، به سال ساخت آن‌ها بستگی دارد. برای مثال، تلویزیون‌های تولید شده در سال‌های 2022 و 2023 در بالاترین سطح تکنولوژی قرار دارند! لذا قیمت تلویزیون Gplus 32 اینچ با این مدل‌ها گرانتر خواهد بود.
ناگفته نماند که ارزانترین تلویزیون 32 اینچ GPlus، نوع HD آن است که برای کاربردهای معمولی به کار ببرد.

در شرایط کنونی و در تاریخ نگارش این مقاله (مردادماه 1402)، حداقل قیمت تلویزیون 32 اینچ جی پلاس HD عرضه شده در سال 2021، حدود 7 میلیون تومان است. این در حالی است که یک تلویزیون 32 اینچ HD عرضه شده در سال 2019 با امکانات کمی بیشتر تا 9 میلیون تومان نیز به فروش می­رسد.

قیمت تلویزیون 32 اینچ 4K جی پلاس

قیمت تلویزیون ال سی دی جی پلاس 32 اینچ، بستگی زیادی به کیفیت تصویر آن دارد. از آن جا که جی پلاس به سلیقه مشتریان خود اهمیت زیادی می‌دهد، بنابراین دامنه کیفیت تصویر تلویزیون 32 اینچ جی پلاس رضایت بخش است.

تا چند سال پیش این تلویزیون‌ها با کیفیت HD و Full HD تولید می‌شدند؛ ناگفته نمایند که قیمت تلویزیون 32 اینچ HD نسبت به نوع Full HD  آن ارزانتر بود.

اما با توجه به اینکه این نوع تلویزیون طرفداران بسیاری داشت، کارخانه جی پلاس، نوع 4K آن را نیز به بازار عرضه کرد. هر چند قیمت این مدل نسبت به دو مدل معمولی آن گرانتر است؛ برای مثال، حداقل قیمت خرید این نوع تلویزیون­ها بیش از 10 میلیون تومان خواهد بود. با این حال، کیفیت تصویر فوق العاده و شفافیت آن، ارزش صرف هزینه بیشتر را دارد.

قیمت تلویزیون جی پلاس 32 اینچ فول اچ دی

تلویزیون 32 اینچ HD از نمونه کارهای شرکت جی پلاس است، که در سال‌های اخیر تولید آن متوقف شده است؛ اما مدل‌های Full HD (فول اچ دی) آن همچنان در بازار به چشم می‌خورند. قیمت تلویزیون جی پلاس 32 اینچ فول اچ دی، نسبت به HD بالاتر است.

به همان نسبت نیز تصویر دریافتی از آن به مراتب بهتر از نوع اچ دی آن است. افرادی که برای کاربردهای ساده نظیر چک کردن دوربین مداربسته به تلویزیون نیاز دارند، می‌توانند از نوع Full HD آن استفاده کنند. حداقل قیمت تلویزیون 32 اینچ جی پلاس فول اچ دی، بین 8 تا 9 میلیون تومان است. این قیمت نسبت به مدل‌های فورکی آن کمتر و برای کاربردهای معمولی باصرفه‌تر است.

تلویزیون 32 اینچ ارزان جی پلاس

برای خرید تلویزیون 32 اینچ ارزان باید به دنبال مدل‌های قدیمی، با کمترین امکانات باشید. برای مثال، قیمت تلویزیون 32 اینچ جی پلاس نوع Full HD از همه مدل‌های دیگر ارزان‌تر است؛ البته مدل­های HD موجود در بازار این برند، از این مدل نیز ارزان‌تر خواهند بود.

با این حال، به نظر می‌رسد تولید این نوع تلویزیون متوقف شده و ارزانترین تلویزیون 32 اینچ همان مدل Full HD است. برای خرید تلویزیون با این مدل نیز حداقل بین 8 تا 9 میلیون تومان باید هزینه نمود.

مزایا و معایب تلویزیون 32 اینچ جی پلاس

تلویزیون‌های ال سی دی 32 اینچ، از اولین نمونه‌های تلویزیون‌های تخت به حساب می‌آید. پس از آن، انواع تلویزیون با کیفیت‌های متعدد و اندازه‌های بزرگتر به بازار عرضه گردید. همین مساله باعث شد تا مصرف کنندگان به تدریج آن را کنار گذاشته و به سراغ مدل‌های جدید بروند؛ با این حال، برای داشتن تصویر با کیفیت و بزرگ از دوربین‌های مدار بسته، تلویزیون 32 اینچ جی پلاس بهترین گزینه است.

اما از آن جا که این تلویزیون با ابعاد 32 اینچ همواره طرفداران خود را داشته است، شرکت جی پلاس نوع 4K آن را نیز به بازار ارائه داد. ناگفته نماند که قیمت تلویزیون ال سی دی جی پلاس 32 اینچ فول اچ دی و اچ دی، نسبت به مدل باکیفیت‌تر بسیار ارزانتر بود. شاید بتوان این موضوع را یکی از معایب تلویزیون 32 اینچ Gplus با کیفیت تصویر بالا دانست!

اندازه کوچک تلویزیون 32 اینچ ال ای دی یا ال سی دی، برای محیط‌های کوچک یک مزیت به حساب می‌آید. برای افرادی که در اتاق خواب یا اتاق کار خود نیاز به یک تلویزیون با وضوح تصویر مناسب دارند، این محصول جی پلاس گزینه مناسبی است. نوع کیفیت و قیمت تلویزیون 32 اینچ نیز بر اساس توانایی و نیاز مصرف‌کننده تعیین می‌شود.

راهنمای خرید تلویزیون 32 اینچ جی پلاس

قبل از خرید تلویزیون 32 اینچ gplus باید به چند نکته توجه کنید:

  1. اول اینکه قبل از هر چیز، هدف دقیق خود را از خرید این محصول جی پلاس بدانید. برای مثال، برای کاربردهای عادی خرید تلویزیون 32 اینچ اسمارت gplusبه هیچ عنوان منطقی نیست. زیرا قیمت این نوع تلویزیون نسبت به مدل­های عادی بسیار بیشتر خواهد بود.
  2. برای خرید تلویزیون 32 اینچ جی پلاس، می‌توان به صورت آنلاین یا حضوری اقدام کرد. اما خرید از فروشگاه‌های آنلاین راحت‌تر است. زیرا در این فروشگاه‌ها شما می‌توانید تمامی مدل‌ها و امکانات آن‌ها را بررسی نمایید. سپس بر اساس بودجه مالی و سلیقه خود، بهترین گزینه را انتخاب کنید. حتی در یک فروشگاه آنلاین با اعتبار زیاد و تنوع محصول قابل قبول، امکان مقایسه قیمت تلویزیون 32 اینچ اسمارت و معمولی با برندهای مختلف نیز فراهم می‌شود.

تفاوت ال ای دی 32 اینچ با ال سی دی 32 اینچ جی پلاس

تفاوت ال ای دی 32 اینچ با ال سی دی 32 اینچ، از جهت‌های مختلفی باید مورد بررسی قرار گیرد. بخش مهمی از این تفاوت به کیفیت تصویر و سرعت انتقال آن مربوط می‌شود. در تلویزیون‌های 32 اینچی ال ای دی جی پلاس، کیفیت و سرعت انتقال تصویر به طور قابل توجهی بالاتر از تلویزیون‌های ال سی دی است.
در ادامه به بررسی تفاوت ال ای دی 32 اینچ با ال سی دی 32 اینچ می‌پردازیم:

  • تفاوت ظاهری و وزنی: فناوری ساخت تلویزیون‌های ال ای دی 32 اینچی نیز، به گونه‌ای است که وزن بیشتری نسبت به نوع ال سی دی آن دارد. همچنین، قاب دور صفحه نمایش تلویزیون در تلویزیون‌های ال سی دی پهن‌تر خواهد بود. بنابراین از نظر زیبایی نیز تلویزیون 32 اینچ جی پلاس مزیت‌های بیشتری نیست به LCD دارد.
  • تفاوت کیفیت تصویر در زاویه‌های مختلف: در خانه‌های بزرگ، امکان نشستن افراد در همه قسمت‌های سالن پذیرایی یا اتاق مورد نظر وجود دارد. بنابراین ساختار تصویر تلویزیون، باید به گونه‌ای باشد که در زوایای مختلف بتوان تصویر واضحی دریافت نمود. تلویزیون‌های ال ای دی 32 اینچی GPlus این قابلیت را به خوبی فراهم می‌کنند. این در حالی است که، تلویزیون‌های ال سی دی با تغییر زاویه دید، تصویری تیره‌تر با کیفیت پایین‌تر ارائه می‌دهند.
  • تفاوت در طول عمر مفید: با یک نگاه به دفترچه راهنمای تلویزیون‌های 32 اینچی LED و LCD می‌توانید، تفاوت در طول عمر مفید آن­ها را مشاهده کنید. در واقع، یک تلویزیون جی پلاس 32 اینچی، از نوع LED طول عمر بیشتری، نسبت به LCD با همان مشخصات خواهد داشت.
  • تفاوت از نظر مصرف انرژی: لامپ‌های ال ای دی، نسبت به لامپ فلوئورسنت موجود در تلویزیون‌های ال سی دی، برق کمتری مصرف می‌کنند. این موضوع در کاهش هزینه‌های انرژی مصرفی خانوار تاثیرگذار است.
  • تفاوت در کنتراست تصویر: کنتراست تصویر در تلویزیون 32 اینچ ال ای دی و ال سی دی جی پلاس، کاملا متفاوت است! در تلویزیون‌های ال ای دی عمق رنگ‌ها بیشتر بوده و کنتراست رنگ‌ها به وضوح مشخص است؛ این مساله به تصویری با کیفیت و واضح منجر خواهد شد.

برای مثال، در تلویزیون‌های ال ای دی جی پلاس، عمق رنگ مشکی بیشتر است. اما در تلویزیون ال سی دی 32 اینچ، رنگ مشکی تقریبا به صورت خاکستری دیده می‌شود. این مساله بر وضوح و کیفیت تصویر تاثیرگذار است.
شاید بتوان اختلاف در کنتراست تلویزیون‌های ال ای دی و ال سی دی را مهم‌ترین و شناخته شده‌ترین اختلاف بین این دو مدل دانست.

قابلیت‌های تلویزیون هوشمند 32 اینچ جی پلاس

امکانات تلویزیون هوشمند 32 اینچ، نسبت به تلویزیون‌های معمولی بیشتر است. اصلی‌ترین آپشن تلویزیون اسمارت جی پلاس، قابلیت اتصال آن به اینترنت است؛ این ویژگی کمک می‌کند تا شما بتوانید درست مانند گوشی اندروید خود، به اینترنت متصل شوید، در نتیجه تماشای فیلم و برنامه‌های مختلف به صورت آنلاین امکان‌پذیر خواهد بود.

قیمت تلویزیون G Plus 32 اینچ هوشمند به نوع سیستم عامل و امکانات و قابلیت‌های آن بستگی خواهد داشت؛ تلویزیون اسمارت 32 اینچ عموما در کیفیت‌های 4K و بالاتر تولید می‌شوند. این مساله باعث افزایش محبوبیت آن‌ها در نزد مشتریان شده است؛ البته ناگفته نماند که قیمت تلویزیون 32 اینچ Smart بر اساس همین ویژگی‌های ساختاری، بالاتر از انواع تلویزیون 32 اینچ معمولی خواهد بود.